Menü Kapat

D-KTF Dikdörtgen Kanal Tipi Fanlar

Ürün Detay

d-ktf-1_1

D-KTF Dikdörtgen Kanal Tipi Fanlar

Hava kanallarına, ihtiyaç duyulan her pozisyonda direkt olarak monte edilebilirler. 
D-KTF kanal fanları yüksek performans, sorunsuz çalışma özelliklerine sahiptir. Kompakt yapıları sayesinde büyük dirsekler ve dönüştürücülere ihtiyaç duyulmadan kanala direkt bağlanabilirler.

Kullanım Alanları

Endüstriyel ve inşa amaçlı uygulamalarda, fabrikalarda, mutfaklarda, banyolar, tuvaletler, yüzme havuzları, spor salonları, depolar, hastanelerde, davlumbazlarda, ofislerde, laboratuvarlarda, alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, tiyatrolarda, dairelerde, ekipman soğutması, çalışma alanları ve mahal havalandırma vs. alanlarda kullanılabilir. 

Dikdörtgen Kanal Tipi Fanlar

 Dikdörtgen kanal tipi radyal fanların gövdesi galvanizli çelik sacdan imal edilmiştir. Tüm modellerde direkt akuple motorla tahrik edilen geri eğik seyrek kanatlı rotor mevcuttur. Rotor malzemesi, plastik, galvaniz veya alüminyum olabilir. Bütün modellerde hız kontrolünü hız anahtarı ile sağlamak mümkündür.

 Geriye eğik kanatlı radyal rotorlar, 500-7600 m³/h aralığında çeşitli ebatlarda ve kapasitelerde mevcuttur. Havalandırma kanallarına direkt olarak monte edilebilir ve yerden tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlar. 

Kanal Tipi Fanların Özellikleri

 Dikdörtgen kanal tipi fanlar, kompakt özellikleri ile kanallara direkt montaj imkanı sağlar. Güçlü hava akımı ve düşük gürültü seviyesi sayesinde havalandırma gerektiren egzoz hatlarında kullanılır. Bu fanlar 30-15, 40-20, 50-25, 60-30, 60-35, 70-40, 80-50, 100-50 mm boyutlarındaki kanallarla uyumludur. Çok çeşitli modeller ve çeşitli seçenekler, gereksinimlerinize en uygun fanı seçmenizi sağlar.

Bu Fanlar Neresi İçin Üretilmiştir?

Kanal tipi fanlar, ek konsol olmadan duvara, zemine veya tavana kolayca monte edilir. Fan çarkı doğrudan motora bağlanmıştır. Dinamik ve statik dengeye sahip fanlar sessiz ve titreşimsiz çalışırlar. Kanal tipi fanlar serisi geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Genellikle konfor havalandırması için tave hava ve egzoz havası ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Rotor kullanıma bağlı olarak plastik veya metal olabilir. 

Ürüne Ait Görseller

Adres:

Pamucak OSB Mahallesi 2. Cadde No :14 Pazaryeri / BİLECİK

Telefon:

+90 (224) 482 29 69

E-mail:

info@fanturk.com.tr