Menü Kapat

J-FWA Aksiyal Jet Fan

Ürün Detay

J-FWA Aksiyal Jet Fan

Yüksek kalite korozyona dayanıklı galvaniz çelikten imal edilmektedir. Kullanılan pervanelerde kanat açıları ayarlanabilir tipte özel alaşımlı alüminyumdan imal edilir. Üretilen ürünler EN 12101-3 Standardına göre uluslararası akredite kuruluşlarda test edilmiş olup, 400°C sıcaklıkta 2 saat çalışmaya dayanıklı olarak yangın sertifikalıdır. 

Ø315mm ile Ø630mm çaplar arasında imal edilmektedir. Kullanılan projeye göre çift yönlü, tek yönlü ve çift devirli, tek devirli seçenekleri mevcuttur. J-FWA serisi yüksek performans ve sorunsuz çalışma için ideal seçimdir. 

Kullanım Alanları 

Her türlü otel, hastane, rezidans, alışveriş merkezi, ofis, konut otopark havalandırması sistemlerinde kullanılmaya uygundur. 

Kızak Sistemi

Özgün kızak sistemi tasarımı sayesinde motora kolay müdahele ile demontaj, bakım zamanı minimuma indirilmiştir.

Jet Fan Sistemleri

 AVM’lerin, büyük hastanelerin, otellerin vb. kapalı otoparklarında gördüğümüz Jet Fan sistemleri, otoparkta araçlardan çıkan egzoz gazları gibi zararlı gazların tahliye edilmesi ve otoparkın günlük olarak havalandırmasının yanı sıra yangın anında açığa çıkan dumanın tahliyesi gibi özellikleri de barındırarak olası tehlikelere karşı da koruma sağlar. Otopark havalandırmasında Jet fan sistemleri Radyal Jet Fanlar ve Aksiyal Jet Fanlar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Aksiyal Jet Fan Özellikleri

 Aksiyal jet fanlar otoparklarda kullanılmaktadır. Kapalı otoparkların sağlıklı bir şekilde havalandırılması en büyük sorunlardan biridir. Aksiyal jet fan bu sorunu çözen en uygun cihazların başında gelmektedir. Fantürk kalitesiyle üretilen Aksiyal Jet Fan uluslararası akrediteye sahip kuruluşların bütün testlerinden başarıyla geçmiş, 400 dereceye kadar sıcaklıkta çalışmaya dayanıklı bir üründür. Çift yönlü ve tek yönlü, ayrıca çift devirli ve tek devirli seçenekleri mevcuttur, kullanılacak alanın özelliklerine göre tercih edilebilmektedir.

Ayarlanabilir Pervane Açısı

 Aksiyal Jet Fan en yüksek dayanıklık testlerini geçmiş yüksek kalite galvaniz sactan imal edilmiştir. Pervaneler açısı ayarlanabilir tipte olup özel alüminyum alaşımlı malzemeden üretilmektedir. Çalışırken çok yüksek hava hızı oluştuğu için ses şiddeti yüksektir, bu sebeple ürünün emiş ve atış tarafında susturucu bulunmaktadır.

Sökülüp Takılabilir Kızaklı Sistem

 Özel tasarımı sayesinde kolaylıkla motora erişilebilir, motor sökülüp tekrar montajı yapılabilir. Tasarımda kızaklı sistem kullanılmıştır. Ürünün tüm ulusal ve uluslararası sertifikaları tamdır. Bütün bu özelliklerde uluslararası standartlar baz alınarak üretilmiştir.

Otomasyon Sistemi ile Enerji Tasarrufu

 Entegre olarak yapılan Fantürk Jet Fan Otomasyonu sayesinde olabilecek tüm kötü senaryolara karşı tam donanımlı çalışarak kullanıldığı alanda tehlikeleri önlemektedir. Yangın anında en hızlı şekilde duman tahliye edebilmektedir. Ayrıca bu otomasyon sayesinde fan, ortamda bulunan karbonmonoksit oranını ölçen sensörlerden gelen bilgilere göre çalışarak ciddi oranda enerji tasarruf sağlamaktadır. 

Ürüne Ait Görseller

Adres:

Pamucak OSB Mahallesi 2. Cadde No :14 Pazaryeri / BİLECİK

Telefon:

+90 (224) 482 29 69

E-mail:

info@fanturk.com.tr