Menü Kapat

Y-KTF Yuvarlak Kanal Tipi Fan

Ürün Detay

y-ktf1_1

Y-KTF Yuvarlak Kanal Tipi Fan

Yüksek kalite korozyona dayanıklı galvaniz çelikten imal edilmektedir. Fanlar direkt akuple geri eğimli kanatlı radyal fandır. Kompakt yapıları sayesinde ihtiyaç duyulan her pozisyonda kanala direkt olarak monte edilebilirler. Y-KTF serisi yüksek performans ve sorunsuz çalışma için ideal seçimdir. 

Kullanım Alanları

Kompakt çözümlere ihtiyaç duyulan her türlü sanayi, ofis, mutfak ve konut havalandırmasında kullanılabilir. 

Yuvarlak Kanal Tipi Fanlar

 Yuvarlak kanal tipi radyal fanların gövdesi galvanizli çelik sacdan imal edilmiştir. Tüm modellerde direkt akuple motorla tahrik edilen geri eğik seyrek kanatlı rotor mevcuttur. Rotor malzemesi, plastik, galvaniz veya alüminyum olabilir. Bütün modellerde hız kontrolünü hız anahtarı ile sağlamak mümkündür.

 Geriye eğik kanatlı radyal rotorlar, 100-315 mm aralığında çeşitli çaplarda ve kapasitelerde mevcuttur. Havalandırma kanallarına direkt olarak monte edilebilir ve yerden tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlar. 

Kanal Tipi Fanların Özellikleri

 Yuvarlak kanal tipi fanlar, kompakt özellikleri ile kanallara direkt montaj imkanı sağlar. Güçlü hava akımı ve düşük gürültü seviyesi sayesinde havalandırma gerektiren egzoz ve boşaltma açıklıklarında kullanılır. Bu fanlar 100, 125, 150, 160, 200, 250 ve 315 mm boyutlarındaki kanallarla uyumludur. Çok çeşitli modeller ve çeşitli seçenekler, gereksinimlerinize en uygun fanı seçmenizi sağlar.

Bu Fanlar Neresi İçin Üretilmiştir?

Kanal tipi fanlar, ek konsol olmadan duvara, zemine ve tavana içinden çıkan montaj ayakları ile kolayca monte edilir. Fan çarkı doğrudan motora bağlanmıştır. Dinamik ve statik dengeye sahip fanlar sessiz ve titreşimsiz çalışırlar. Muhafaza elektrostatik boya kaplı galvaniz sacdan imal edilmiştir. Kanal tipi fanlar serisi geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Genellikle konfor havalandırması için tave hava ve egzoz havası ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Rotor kullanıma bağlı olarak plastik veya metal olabilir. 

Ürüne Ait Görseller

Adres:

Pamucak OSB Mahallesi 2. Cadde No :14 Pazaryeri / BİLECİK

Telefon:

+90 (224) 482 29 69

E-mail:

info@fanturk.com.tr